Održana godišnja izborna skupština društva

Kulturno umjetničko društvo „Petar Preradović“ Đurđevac 28.2.2020.godine  u Domu kulture u Đurđevcu održalo je  godišnju izbornu skupštinu društva.

Na sjednici je konstatirana  većinska prisutnost članova.

Sjednicu je otvorio predsjednik KUD-a Đuro Bobovčan ,te predložio radna tijela skupštine.. Predloženi  dnevni red  od 15 točaka jednoglasno je prihvaćen.

Podnesen je  Izvještaj o radu za 2019.g., financijsko izvješće,  predložen je  Plan rada  i  Financijski plan za 2020.godinu.

Dosadašnja izvršna tijela KUD-a razriješena su dužnosti, te su  razrješenja jednoglasno  prihvaćena.

Izabrani su novi članovi uprave:

1. Đuro Bobovčan – predsjednik
  2. Slavica Benko – tajnik
  3. Katica Blažok – likvidator te članovi upravnog i nadzornog odbora.

Sjednici je prisustvovao i Gradonačelnik Hrvoje Janči – pohvalio  rad cijelog ansambla  te čestitao predsjedniku , tajnici i članovima  ostalih izabranih tijela na izboru. Uočio je veliku motivaciju  u radu KUD-a „Petar Preradović“ zbog  velikog broja mladih plesača, odličnih voditelja koji doprinose kvaliteti rada  svih sekcija društva. Grad će i nadalje  podržavati buduće projekte.

Nakon svečanog dijela  sjednice  nastavljeno je druženje uz domjenak.

Logo KUD PP
Slijedeći nastup: